Graceland służy lokalnej społeczności

Nasz zespół składający się z Native English Speakers nie pozostaje tylko w budynku szkoły języka angielskiego Graceland. Przez 9 lat gościliśmy w polskich publicznych i prywatnych szkołach, by organizować tam specjalne wydarzenia dla uczniów w każdym wieku. Przygotowujemy imprezy o tematyce kanadyjskiej dla dzieci i młodzieży niezależnie od tego, czy mówią po angielsku, czy nie (zapewniamy tłumacza), prowadzimy także świetne grupy dyskusyjne na potrzeby szkolnych zajęć z języka angielskiego na wszystkich poziomach.

Organizowane w ten sposób wydarzenia są DARMOWE. Uwielbiamy czuć się pomocni, więc napisz do nas już teraz, abyśmy przyjechali do Twojej szkoły lub klasy jeszcze w tym semestrze.

Graceland także stara się wspierać polskich nauczycieli języka angielskiego. Jeśli potrzebujesz wyostrzyć swoje zdolności językowe, ale nie masz czasu na uczęszczanie na zajęcia, przyjdź do nas i porozmawiaj przy filiżance kawy w Espresso Yourself Cefé z jednym z naszych lektorów. Nauczanie jest łatwiejsze, jeśli czujesz, że nie jesteś sam w swoich zmaganiach. Porozmawiajmy, w jaki sposób wszyscy możemy lepiej służyć uczniom. Napisz do nas, albo wpadnij już dziś.

Kontakt: szkolazdusza@gmail.com