Informacje dla firm

Szkoła języka angielskiego Graceland daje możliwość nauczenia się czegoś więcej niż tylko słownictwa przydatnego w lepszym wykonywaniu pracy. W Graceland oferujemy wysokiej jakości programy do nauki Business English. W praktyce oznacza to, że będziesz się uczył według wskazówek najlepszych autorów biznesowych takich, jak Mark Sanborn, Jack Groppel, Marcus Buckingham, John Maxwell i inni. Przyjdź i weź udział w dyskusjach poruszających bieżące zagadnienia biznesowe z naszym zespołem Native Speakers oraz innymi uczniami, w przyjaznej i pełnej relaksu atmosferze. Oczywiście z nami zdobędziesz również ważne słownictwo i przyswoisz struktury gramatyczne, które pomogą Ci w pracy, a więc tak naprawdę dostajesz dwa kursy (General English i Business English) w cenie jednego.

Firmy, które zapiszą 3 lub więcej pracowników na zajęcia otrzymają 5% zniżkę = 495 zł (Wiemy, że pracownicy biznesowi dużo podróżują i czasem są nieobecni przez jakiś czas. Mamy możliwość pewnej rekompensaty za lekcje, jeśli uczeń zgłosi to PRZED służbowym wyjazdem. Nie przewidujemy rekompensaty za pojedyncze nieobecności).

Czy masz konkretne wymagania co do nauki języka biznesowego? Jeśli przyprowadzisz 5 lub więcej osób, postaramy się stworzyć grupę, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Oczywiście tematyka musi być zbliżona do naszego obecnego planu nauczania, więc nie możemy niczego gwarantować, ale nie zaszkodzi zapytać.