Metody nauczania

Szkoła języka angielskiego Graceland wykorzystuje metodę, którą nazywamy „prawdziwym życiem”! Nigdy nie słyszałeś o tej metodzie? To nie jest skomplikowane. Jako uczeń masz całkowity dostęp do naszego zespołu lektorów, którymi są wyłącznie Native Speakers. Naszym głównym celem jest to, abyś potrafił swobodnie komunikować się z Native Speakers, czego, dzięki naszej szkole będziesz doświadczał w codziennym życiu.

Poświęcając ponad 50% czasu zajęć na konwersacje, szybko zdobędziesz pewność i łatwość w rozmowie po angielsku. Zobaczysz jak szybko poczujesz rytm języka angielskiego wraz z uczeniem się idiomów, wyrażeń i właściwej wymowy z naszymi lektorami.

Szkoła języka angielskiego Graceland skupia się także na rozwijaniu Twoich umiejętności czytania i rozumienia języka. Każdy tekst wykorzystywany na zajęciach był przygotowany z myślą o naszych uczniach. Używając klasycznych, popularnych książek, bieżących wydarzeń, tematów biznesowych, jak również starszych, lecz ciągle ważnych tekstów, szybko nauczysz się wyłapywać najistotniejsze wątki, śledzić treść i fabułę czytanego tekstu.

Nie używamy książek, które możesz znaleźć w lokalnych księgarniach, gdyż szczerze mówiąc, jeśli sam możesz je kupić – nie potrzebujesz nas. Graceland wybiera pozytywne, istotne, wręcz życiodajne teksty, odpowiednie dla całej rodziny. Szczycimy się tym, że jesteśmy nastawieni przyjaźnie do rodziny, a oznacza to, że z nami nigdy nie musisz martwić się o to, co czytają Twoje dzieci. Wiemy też, że jak każdy potrzebujesz w życiu pociechy i zachęty, więc czym prędzej sprawdź zasoby czekające na Ciebie w naszej Szkole z Duszą. Aha, tak przy okazji – cena tekstów i podręczników zawarta jest w cenie kursu. Tak więc jedyne, co musisz przynieść ze sobą na zajęcia to notatnik, ponieważ my zapewniamy nawet długopisy!

Nie masz się co martwić o ilość gramatyki! Nie będzie jej aż tyle, abyś wybiegł z klasy z krzykiem, ale jednak wystarczająco dużo, aby czuć się komfortowo w takich zagadnieniach jak: czasy, użycie przedimków, zaimków oraz wszelkie inne typowe kwestie gramatyczne.

Pamiętaj, że nie od razu Rzym zbudowano, tak również i opanowanie języka z jego wszystkimi niuansami wymaga czasu. Nie ma szybkiej drogi do nauczenia się angielskiego, gdyż ... Najlepsze Rzeczy w Życiu WYMAGAJĄ CZASU!