Nasz Zespół

Colette Ladan

Colette LadanOd Colette Ladan oczekuj tego, co najmniej oczekiwane. Od 11 lat Polscy uczniowie twierdzą, że zajęcia Colette są zawsze wręcz niezwykłe, ze świetnymi grami, lekcjami pokazowymi oraz wskazówkami jak łatwiej zapamiętać to, o czym się uczyli. Jako dyrektor programowy i do spraw organizacji imprez, Colette zawsze szuka nowych i twórczych pomysłów, by pomóc uczniom uchwycić i zapamiętać to, czego się nauczyli.

Lata poświęcone na przygotowanie materiałów szkoleniowych dla potężnej firmy telekomunikacyjnej w Kanadzie dały Colette szlif, Colette Ladanktórego jej dojrzali uczniowie potrzebują.Zobaczysz, że materiały, które przygotowuje, są praktyczne, a forma, w której je przedstawia, zapada w pamięci. Bardzo entuzjastycznie podchodzi do nauczania Business English oraz umiejętności kierowania w bardziej zaawansowanych grupach. Korzysta wtedy z dorobku takich autorów i źródeł jak John Maxwell, Marcus Buckingham, the Global Leadership Summit i innych.

Ale zajęcia u Colette to nie tylko podręczniki i lekcje. Spędza ona dużą część czasu na przygotowanie wielu imprez dla uczniów Graceland. Sprowadzając ludzi z Kanady, Stanów Zjednoczonych, jak również z Meksyku, Haiti i Jamajki, Colette jest twórczynią niezapomnianych wydarzeń, w których owi goście dzielą się swoją „pasją” z uczniami Graceland. Colette jest oddana nauce prawdziwego angielskiego dla prawdziwych ludzi, którzy chcą się dobrze bawić w czasie zajęć.Colette Ladan

Po spędzeniu czasu w pracowni Colette oraz uczestniczeniu w imprezach, które organizuje w Graceland, będziesz jednym z uczniów, którzy mówią: „Graceland to więcej niż tylko szkoła języka angielskiego, to styl życia”.