Nasz Zespół

Urszula Pietraszek

Urszula PietraszekUrodziłam się i wychowałam w Krakowie, mieście, po którym lubię spacerować starymi uliczkami, chodzić do teatru, na balet, słuchać muzyki (szczególnie klasycznej). Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego ( wydziału geografii) oraz wychowania przedszkolnego.

Mam dwoje dzieci: syna Krzysztofa, studenta informatyki na AGH oraz córkę Klaudię, uczennicę III klasy gimnazjum no i oczywiście męża Leszka, który mnie zawsze wspiera. Od ośmiu lat mieszkam z rodziną w Skawinie gdzie odkryłam swoją pasję, Urszula Pietraszekktórą jest ogród. Bardzo lubię przebywać wśród przyrody jak i pielęgnować rośliny. Kocham też swój dom, wszelkie prace w nim i wszystko co jest związane z tworzeniem ciepłego, rodzinnego domowego ogniska. W wolnym czasie czytam książki.

Od trzech lat wraz z córką i mężem uczymy się języka angielskiego w Graceland. Od zawsze chciałam nauczyć się tego języka, ale nie przypuszczałam, że może to być takie przyjemne. Bez stresu w przyjaznej i wesołej atmosferze poznajemy coś nowego. Jest to nie tylko SZKOŁA, ale przede wszystkim miejsce spotkań z przyjaciółmi.

Urszula PietraszekW tym roku mam też przyjemność zajmować się administracją Graceland. Praca ta sprawia mi wiele radości ponieważ przebywam z przyjaciółmi oraz mam możliwość spotykania i poznawania wielu nowych osób. Lubię rozmowy ze studentami, w szczególności kiedy mogę komuś pomóc.