Zniżki i promocje

W szkole języka angielskiego Graceland chcemy, by ceny za kursy były jasne, beż żadnych ukrytych kosztów i niespodzianek dla uczniów (no, chyba że to miłe niespodzianki). Nie stosujemy innych cen dla dzieci, młodzieży czy dorosłych. Nie podnosimy również kosztów, gdy płacisz w ratach. Jesteśmy organizacją niedochodową, w której nauka języka angielskiego prowadzona jest na wysokim poziomie WYŁĄCZNIE przez Native Speakers.

Pamiętaj! Cena tekstów i podręczników zawarta jest w cenie kursu. Tak więc jedyne, co musisz przynieść ze sobą na zajęcia to notatnik, ponieważ my zapewniamy nawet długopisy!

Wczesne zapisy:

5% rabatu dla osób, które zapiszą się na następny semestr przed końcem trwającego semestru

Zniżki dla firm:

5% dla firm, które zapiszą 3 lub więcej pracowników na zajęcia.
(Wiemy, że pracownicy biznesowi dużo podróżują i czasem są nieobecni przez jakiś czas. Mamy możliwość pewnej rekompensaty za lekcje, jeśli uczeń zgłosi to PRZED służbowym wyjazdem. Nie przewidujemy rekompensaty za pojedyncze nieobecności.)

Zniżki dla stałych uczniów:

10% zniżki dla uczniów, którzy uczestniczyli w 4 lub więcej KOLEJNYCH semestrach

Promocja rodzinna:

50% zniżki dla trzeciego członka rodziny (najniższa stawka za kurs podlega zniżce) zapisanego w tym samym semestrze

Lifetime Members:

50% zniżki dla KAŻDEGO ucznia ORAZ jego NAJBLIŻSZEJ rodziny (matka, ojciec, syn, córka, mąż, żona), który ukończył sześć kolejnych semestrów. Graceland ma obecnie 16 "Lifetime Members" w Krakowie i 8 "Lifetime Members" w Ciechanowie.